Kontakta oss

EnRival har ca 140 kontor, från Trelleborg i söder till Umeå i norr. Vi finns bl.a. i Skåne, Västra Götaland, Jönköping, Västmanland, Östergötland, Stockholmsområdet, Blekinge, Värmland, och Umeå.

Du når oss dessutom online via vår jobbutik http://www.jobbutik.online.

Våra kontor och kontaktpersoner hittar du nedan, varmt välkommen till oss på EnRival!

KA-nummer

Sydöstra Sverige

Malmö · Trelleborg · Svedala: KA-nummer 10072138
Lund · Kävlinge · Eslöv · Hörby · Sjöbo · Staffanstorp: KA-nummer 10072165
Helsingborg · Landskrona · Bjuv · Åstorp · Klippan · Örkelljunga · Perstorp: KA-nummer 10072169
Ystad · Tomelilla: KA-nummer 10072214
Kristianstad · Hässleholm · Bromölla · Osby · Knislinge: KA-nummer 10072187
Karlskrona · Karlshamn · Olofström · Ronneby · Sölvesborg: KA-nummer 10072177
Kalmar · Borgholm · Nybro: KA-nummer 10072137
Oskarshamn · Mönsterås: KA-nummer 10072189
Västervik: KA-nummer 10072219

Västkusten, Småland, Höglandet

Halmstad · Varberg · Laholm · Falkenberg: KA-nummer 10072195
Ljungby · Markaryd: KA-nummer 10072218
Växjö · Lessebo: KA-nummer 10072185
Värnamo · Gislaved · Gnosjö: KA-nummer 10072211
Tranemo: KA-nummer 10072210

Nordvästra Götaland och västra Svealand

Göteborg: KA-nummer 10072173
Ytterby-Kungälv/Norra Göteborg: KA-nummer 10072202
Uddevalla · Vänersborg · Trollhättan: KA-nummer 10072405
Borås · Kinna-Skene: KA-nummer 10072210
Linköping · Motala: KA-nummer 10072192
Norrköping · Söderköping: KA-nummer 10072136
Karlstad · Kristinehamn · Säffle · Forshaga: KA-nummer 10072215
Karlskoga: KA-nummer 10072193
Lidköping · Mariestad · Skara · Skövde · Tibro · Falköping: KA-nummer 10073307
Jönköping · Nässjö · Vaggeryd: KA-nummer 10072162
Vetlanda: KA-nummer 10072161
Örebro: KA-nummer 10072402

Stockholm, Uppsala och Gotland

Stockholm · Kista · Johanneshov · Vällingby: KA-nummer 10072164
Upplands Väsby · Järfälla · Sollentuna · Rimbo: KA-nummer 10072407
Uppsala · Enköping · Bålsta · Tierp: KA-nummer 10072183
Södertälje · Nynäshamn · Norsborg: KA-nummer 10072409
Gotland · Visby · Slite: KA-nummer 10072172

Mellansverige

Västerås Centrum · Västerås Skälby · Köping · Arboga · Kungsör · Hallstahammar · Sala · Surahammar: KA-nummer 10072168
Eskilstuna · Katrineholm · Flen: KA-nummer 10072217
Gävle · Ockelbo · Sandviken: KA-nummer 10072178
Avesta · Hedemora: KA-nummer 10072212
Bollnäs · Söderhamn: KA-nummer 10072140
Fagersta · Norberg: KA-nummer 10072220
Falun · Leksand · Borlänge: KA-nummer 10072208
Hudiksvall: KA-nummer 10072171
Ljusdal: KA-nummer 10072175
Mora: KA-nummer 10072213

Norra Sverige

Umeå · Vännäs: KA-nummer 10072403
Luleå · Boden · Älvsbyn: KA-nummer 10072181
Sundsvall · Härnösand · Timrå: KA-nummer 10072408
Piteå: KA-nummer 10073308
Östersund: KA-nummer 10072190
Haparanda: KA-nummer 10072188

Adress

EnRival AB
Sandgatan 4A
223 50 Lund

Kontaktpersoner

Välkommen att kontakta någon av våra medarbetare.

Visa alla regioner
  • Visa alla regioner
  • Affärsområde
  • KRoM Kristianstad-Hässleholm
  • KRoM Sydöst
  • Region Halland
  • Region Mitt
  • Region Norr matchning
  • Region Norrland
  • Region Stockholm
  • Region Syd
  • Region Sydöst Rusta Matcha
  • Region Väst
  • Riket
Visa alla områden
  • Visa alla områden
  • Affärsutveckling
  • Arbetsmarknadsprojekt
  • Arbetsträning
  • Bemanning
  • HR
  • Rekrytering
  • Rusta och Matcha
  • Staben
  • Stöd och matchning
  • Utbildning

Lena Areskoug

HR-chef

lena@enrival.se

073 – 386 63 59

Menaida Hasanovic

Avtal & Leverans ansvarig

menaida@enrival.se

073 – 523 08 14

Liridon Zogu

Marknads- och Etableringsansvarig

liridon@enrival.se

072 – 251 37 11

Torsten Jönsson

Torsten Jönsson

Analys, Inköp & IT

torsten@enrival.se

076 – 291 94 34

Christina Reventberg

Christina Reventberg

Operativ chef

christina.reventberg@enrival.se

079 – 079 69 41

Anette Stoltz

Kvalitetschef

anette.stoltz@enrival.se

079 – 060 60 70

EnRival AB Malmö Adolin Ademi

Adolin Ademi

Områdeschef Malmö

adolin.ademi@enrival.se

070 – 494 35 70

EnRival AB Skåne Mitt Mikael Hultman

Mikael Hultman

Områdeschef Skåne Mitt

mikael.hultman@enrival.se

079 – 098 12 00

EnRival AB NV Skåne Camilla Stridh

Camilla Stridh

Områdeschef Nordvästra Skåne/Kronoberg

camilla.stridh@enrival.se

079 – 098 14 89

EnRival AB NÖ Skåne_Blekinge Milad Faiz

Milad Faiz

Områdeschef Nordöstra Skåne/Blekinge

milad.faiz@enrival.se

073 – 866 76 08

EnRival AB Göteborg Marie Sandvall

Marie Sandvall

Områdeschef Göteborg

marie.sandvall@enrival.se

070 – 453 22 70

EnRival AB Skaraborg Fyrbodal Shorik Adam

Shorik Adam

Områdeschef Skaraborg/Fyrbodal

shorik.adam@enrival.se

079 – 062 01 22

EnRival AB Jönköping Mishel Boughossian

Mishel Boughossian

Områdeschef Jönköping

mishel.boughossian@enrival.se

072 – 217 82 05

EnRival AB Kalmar Lars Jansson

Lars Jansson

Områdeschef Kalmar

lars.jansson@enrival.se

073 – 597 36 12

EnRival AB Södermanland Östergötland Rana Aziz

Rana Aziz

Områdeschef Södermanland/Östergötland

rana.aziz@enrival.se

079 – 065 84 22

EnRival AB Värmland Carina Forsman

Carina Forsman

Områdeschef Värmland

carina.forsman@enrival.se

072 – 050 98 42

EnRival AB Västmanland Hala Tepsi

Hala Tepsi

Områdeschef Västmanland

hala.tepsi@enrival.se

079 – 066 19 50

EnRival AB Stockholm Nessrine Wsterling

Nessrine Westerling

Områdeschef Stockholm

nessrine.westerling@enrival.se

079 – 062 06 90

EnRival AB Gävleborg Ronnie Hammarstedt

Ronnie Hammarstedt

Områdeschef Gävleborg

ronnie.hammarstedt@enrival.se

073 – 703 19 13

Inga kontaktpersoner hittades, försök igen!

Hur kan vi hjälpa dig?

Ring vår kundtjänst på tel. 010 – 516 49 59 eller fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig.

Jag godkänner att EnRival sparar information om mig. Läs mer här.
Hej! Vad vill du göra?
Söka jobb Rekrytera Få hjälp att hitta jobb Kontakta oss