fbpx

Kontakta oss

EnRival har ca 140 kontor, från Trelleborg i söder till Umeå i norr. Vi finns bl.a. i Skåne, Västra Götaland, Jönköping, Västmanland, Östergötland, Stockholmsområdet, Blekinge, Värmland, och Umeå.

Du når oss dessutom online via vår jobbutik http://www.jobbutik.online.

Våra kontor och kontaktpersoner hittar du nedan, varmt välkommen till oss på EnRival!

Adress

EnRival AB
Sandgatan 4A
223 50 Lund

Kontaktpersoner

Välkommen att kontakta någon av våra medarbetare.

Visa alla regioner
  • Visa alla regioner
  • Affärsområde
  • KRoM Kristianstad-Hässleholm
  • KRoM Sydöst
  • Region Halland
  • Region Mitt
  • Region Norr matchning
  • Region Norrland
  • Region Syd
  • Region Sydöst Rusta Matcha
  • Riket
Visa alla områden
  • Visa alla områden
  • Affärsutveckling
  • Arbetsmarknadsprojekt
  • Arbetsträning
  • Bemanning
  • HR
  • Rekrytering
  • Rusta och Matcha
  • Staben
  • Stöd och matchning
  • Utbildning

Liridon Zogu

Kvalitéts- och Marknadsansvarig

liridon@enrival.se

072 – 251 37 11

Torsten Jönsson

Torsten Jönsson

Verksamhetsutveckling & IT

torsten@enrival.se

0762 – 91 94 34

Menaida Hasanovic

Operativ verksamhetschef

menaida@enrival.se

0735 – 23 08 14

Kenneth Sjökvist

Affärsutvecklingschef

kenneth@enrival.se

072 – 251 37 98

My Gullstrand

Ekonomi och Kreativt ansvarig AT

my.gullstrand@enrival.se

0722 - 51 33 11

Anette Stoltz

Kvalitetsansvarig

anette.stoltz@enrival.se

0790606070

Dilan Aziz EnRival AB Arbetsträning

Dilan Aziz

Affärsområdeschef YSM & AT/FAT

dilan.aziz@enrival.se

0701 - 40 25 74

Erla Grétarsdóttir

Regionchef Mitt

erla@enrival.se

072 – 251 37 21

Christina Reventberg

Christina Reventberg

Regionchef Skåne & Sydöst

christina.reventberg@enrival.se

0790 – 79 69 41

Caroline Olofsson EnRival Halmstad Halland Småland

Caroline Olofsson

Regionchef Halland & Småland

caroline.olofsson@enrival.se

0722513722

Angelica Jonsson EnRival AB Norrland

Angelica Jonsson

Regionchef Norrland

angelica.jonsson@enrival.se

0700840504

Andreas Stenback

T.f. Regionchef Norr

andreas.stenback@enrival.se

0790665378

Inga kontaktpersoner hittades, försök igen!

Hur kan vi hjälpa dig?

Ring vår kundtjänst på tel. 010 – 516 49 59 eller fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig.

Jag godkänner att EnRival sparar information om mig. Läs mer här.
Hej! Vad vill du göra?
Söka jobb Rekrytera Få hjälp att hitta jobb Kontakta oss