fbpx

Kontakta oss

EnRival har ca 80 kontor, från Trelleborg i söder till Umeå i norr. Vi finns bl.a. i Skåne, Västra Götaland, Jönköping, Västmanland, Östergötland, Stockholmsområdet, Blekinge, och Umeå.

Våra kontor och kontaktpersoner hittar du nedan, varmt välkommen till oss på EnRival!

Adress

EnRival AB
Sandgatan 4A
223 50 Lund

Telefonnummer

010 – 516 49 59

Kontaktpersoner

Välkommen att kontakta någon av våra medarbetare.

Visa alla regioner
  • Visa alla regioner
  • Affärsområde
  • Region Halland
  • Region Mitt
  • Region Norr
  • Region Syd
  • Region Sydöstra
  • Region Umeå
  • Region Öst
  • Riket
Visa alla områden
  • Visa alla områden
  • Affärsutveckling
  • Arbetsmarknadsprojekt
  • Arbetsträning
  • Bemanning
  • HR
  • Rekrytering
  • Rusta och Matcha
  • Staben
  • Stöd och matchning
  • Utbildning

Liridon Zogu

Kvalitéts- och Marknadsansvarig

liridon@enrival.se

072 – 251 37 11

Torsten Jönsson

Torsten Jönsson

Verksamhetsutveckling & IT

torsten@enrival.se

0762 – 91 94 34

Menaida Hasanovic

Operativ verksamhetschef

menaida@enrival.se

0735 – 23 08 14

Kenneth Sjökvist

Affärsutvecklingschef

kenneth@enrival.se

072 – 251 37 98

My Gullstrand

Ekonomi och Kreativt ansvarig AT

my.gullstrand@enrival.se

0722 - 51 33 11

Dilan Aziz

Affärsområdeschef Arbetsträning

dilan.aziz@enrival.se

0701 - 40 25 74

Erla Grétarsdóttir

Regionchef Väst & Mitt

erla@enrival.se

072 – 251 37 21

Carolina Fyrby

Regionchef Norr & Öst

carolina.fyrby@enrival.se

0722513753

Christina Reventberg

Christina Reventberg

Regionchef Skåne & Sydöst

christina.reventberg@enrival.se

0790 – 79 69 41

Caroline Olofsson EnRival Halmstad Halland Småland

Caroline Olofsson

Regionchef Halland & Småland

caroline.olofsson@enrival.se

0722513722

Inga kontaktpersoner hittades, försök igen!

Hur kan vi hjälpa dig?

Ring vår kundtjänst på tel. 010 – 516 49 59 eller fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig.

Jag godkänner att EnRival sparar information om mig. Läs mer här.
Hej! Vad vill du göra?
Söka jobb Rekrytera Få hjälp att hitta jobb Kontakta oss