Kontakta oss

EnRival har mer än 50 kontor i Skåne, Västra Götaland, Jönköping, Värmland, Västmanland, Östergötland och Stockholmsområdet. Se våra kontor och kontaktpersoner nedan. Varmt välkommen till oss på EnRival!

Adress

EnRival AB
Sandgatan 4A
223 50 Lund

Telefonnummer

010 – 516 49 59

Kontaktpersoner

Välkommen att kontakta någon av våra medarbetare.

Visa alla regioner
  • Visa alla regioner
  • Affärsområde
  • Region Mitt
  • Region Sydvästra
  • Region Väst
  • Region Öst
  • Riket
Visa alla områden
  • Visa alla områden
  • Affärsutveckling
  • Arbetsmarknadsprojekt
  • Bemanning
  • HR
  • Jobbcenter
  • Rekrytering
  • Staben
  • Stöd och matchning
  • Utbildning
Liridon Zogu

Liridon Zogu

Kvalitéts- och Marknadsansvarig

liridon@enrival.se

072 – 251 37 11

Annika Andersson

Annika Andersson

Administrativt ansvarig

annika@enrival.se

072 – 251 37 42

Torsten Jönsson

Torsten Jönsson

Verksamhetsutveckling & IT

torsten@enrival.se

0762 – 91 94 34

Menaida

Menaida Hasanovic

HR- & Administrativ Koordinator

menaida@enrival.se

0735 – 23 08 14

Kristian Berglund

Affärsområdeschef

kristan@enrival.se

0722 – 513 779

Dennis Petersson

Affärsområdeschef

dennis@enrival.se

0706 – 72 27 70

Kenneth Sjökvist

Affärsutvecklingschef

kenneth@enrival.se

072 – 251 37 98

Henrik Lennartsson karriärcoach EnRival

Henrik Lennartsson

Affärsområdeschef

henrik@enrival.se

0722 – 51 37 17

Erla Grétarsdóttir

Regionchef Västra Götaland

erla@enrival.se

072 – 251 37 21

Sandro Kåhre

Regionchef Mälardalen / Affärsansvarig Öst

sandro.kahre@enrival.se

0722 – 51 37 93

Christina Reventberg

Christina Reventberg

Regionchef Skåne väst

christina.reventberg@enrival.se

0790 – 79 69 41

Anders Ritheim

Regionchef Småland/Östergötland

anders@enrival.se

072 – 251 37 49

Inga kontaktpersoner hittades, försök igen!

Hur kan vi hjälpa dig?

Ring vår kundtjänst på tel. 010 – 516 49 59 eller fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig.

Jag godkänner att EnRival sparar information om mig. Läs mer här.
Hej! Vad vill du göra?
Söka jobb Rekrytera Kontakta oss