fbpx

Kontakta oss

EnRival har mer än 50 kontor i Skåne, Västra Götaland, Jönköping, Värmland, Västmanland, Östergötland och Stockholmsområdet. Se våra kontor och kontaktpersoner nedan. Varmt välkommen till oss på EnRival!

Adress

EnRival AB
Sandgatan 4A
223 50 Lund

Telefonnummer

010 – 516 49 59

Kontaktpersoner

Välkommen att kontakta någon av våra medarbetare.

Visa alla regioner
  • Visa alla regioner
  • Affärsområde
  • Region Norr
  • Region Syd
  • Region Väst
  • Region Öst
  • Riket
Visa alla områden
  • Visa alla områden
  • Affärsutveckling
  • Arbetsmarknadsprojekt
  • Arbetsträning
  • Bemanning
  • HR
  • Jobbcenter
  • Rekrytering
  • Staben
  • Stöd och matchning
  • Utbildning
Liridon Zogu

Liridon Zogu

Kvalitéts- och Marknadsansvarig

liridon@enrival.se

072 – 251 37 11

Torsten Jönsson

Torsten Jönsson

Verksamhetsutveckling & IT

torsten@enrival.se

0762 – 91 94 34

Menaida

Menaida Hasanovic

Operativ verksamhetschef

menaida@enrival.se

0735 – 23 08 14

Kenneth Sjökvist

Affärsutvecklingschef

kenneth@enrival.se

072 – 251 37 98

My Gullstrand

Ekonomi och Kreativt ansvarig AT

my.gullstrand@enrival.se

0722 - 51 33 11

Dilan Aziz

Affärsområdeschef Arbetsträning

dilan.aziz@enrival.se

0701 - 40 25 74

Geraam Parpar

Affärsområdeschef Stöd & Matchning

geraam.parpar@enrival.se

0761384675

Erla Grétarsdóttir

Regionchef Väst & Mitt

erla@enrival.se

072 – 251 37 21

Carolina Fyrby

Regionchef Norr & Öst

carolina.fyrby@enrival.se

0722513753

Christina Reventberg

Christina Reventberg

Regionchef Skåne

christina.reventberg@enrival.se

0790 – 79 69 41

Dorothe Engström

Företagskontakter

dorothe@enrival.se

073 - 593 03 80

Inga kontaktpersoner hittades, försök igen!

Hur kan vi hjälpa dig?

Ring vår kundtjänst på tel. 010 – 516 49 59 eller fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig.

Jag godkänner att EnRival sparar information om mig. Läs mer här.
Hej! Vad vill du göra?
Söka jobb Rekrytera Få hjälp att hitta jobb Kontakta oss